†††††††† RENAAT DE PAEPE

†††††††††

VISITATIESTRAAT 7A

9040 SINT-AMANDSBERG - BELGIUM

 

tel.+32.9.329.50.03 of +32.486.51.41.43

E-mail renaat@renaat.be - http://www.renaat.be

 

 

 

 

CURRICULUM VITAE

 

 

Personalia†††††††††††††††††† naam :†††††††††††† DE PAEPE

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† Renaat Aimť Rosa Georges

†††††††††††††††††††††††††††††††††† adres :†††††††††††† Visitatiestraat 7 A

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 9040 SINT-AMANDSBERG

†††††††††††††††††††††††††††††††††† telefoon :††††††††† 0486/51.41.43

†††††††††††††††††††††††††††††††††† geboortedatum :†††††††††† 29 augustus 1945

†††††††††††††††††††††††††††††††††† geboorteplaats :†††††††††† Sint-Amandsberg

††††††††††††††††††††††† ††††††††††† burgerlijke staat :††††††††† ongehuwd†††††††††††††††††††††††††††††††

 

Studies†††††††††††††††††††††† Sint-Lievenscollege - Gent

†††††††††††††††††††††††††††††††††† Zilverenberg 1

 

†††††††††††††††††††††††††††††††††† Filosofie - Sint-Paulusseminarie

†††††††††††††††††††††††††††††††††† Beekstraat 1 - Drongen

†††††††††††††††††††††††††††††††††† Theologie - Bisschoppelijk Seminarie

†††††††††††††††††††††††††††††††††† Reep 1 - Gent

 

Andere vorming††††††††† Kadervorming in K.S.A. Jong-Vlaanderen

††††††††††††††††††††††††††††††††††† medeverantwoordelijk voor vorming in gewest en gouw

 

Functie††††††††††† †††††††††††† priesterwijding op 3 juli 1971

††††††††††††††††††††††††††††††††††† van september 1971 tot oktober 1988 :

werkzaam in het Gentse Sint-Lievenscollege als leraar godsdienst en geschiedenis, begeleider en later directeur van het internaat, verantwoordelijke schoolpastor voor de basisscholen Goudstraat en Keizer Karelstraat, zondagspastor in de H. Pius X-kerk te Destelbergen.

 

van 6 november 1988 tot 14 januari 2001: pastor van de Sint-Martinusparochie teBaarle-Drongen en voorzitter van de VZW Katholieke Scholen van Gent-Drongen.

 

in 1994 en 1995: proost van het A.C.W. in het arrondissement Oudenaarde en Aalst

 

aalmoezenier bij Jeugd en Gezondheid - verbond Gent vanaf 1971; vanaf 1 maart 1980: verbondsaalmoezenier vanJ&G - Gent; medewerker aan de nationale cursussen van J&G en aan verschillende vakantie-initiatieven als centrum- en cursusaalmoezenier.

 

Sedert 1991 begeleider van pelgrimstochten naar IsraŽl-Palestina, JordaniŽ en de SinaÔ als lid van de ďVrienden van GalileaĒ.

 

Tevens benoeming: op 30 juni 1999 tot nationaal proost van de Sporcrea (vroeger : K.K.S.F.B.)en SPORTA-proost Oost-Vlaanderen;

 

Van eind januari tot begin juli 2001: verblijf in Jeruzalem (IsraŽl); studie van Hebreeuws en Arabisch.

 

Op 1 september 2001 benoemd tot aalmoezenier in het Belgisch leger

te Leopoldsburg, Padrť van de 1-ste Brigade.

 

Vanaf 1 februari 2006 werkzaam als legeraalmoezenier in Peutie, Burcht, en de provincie Oost-Vlaanderen. Tevens lid van het dekanale pastoresteam van Oosterzele en administrator van Landskouter.

 

1 september 2010: ere-aalmoezenier van Defensie

 

pastoor te Landskouter, Bottelare, Moortsele, Munte, Gijzenzele en Lemberge sinds begin 2011.

 

30 december 2018: parochie-vrij en nu echt gepensioneerd, want vanaf 1 september 2010 deed ik vrijwilligerswerk.††††††††††††††††††††††††††††††††

 

Hobby - vrije tijd

 

wandelen in berg en bos, ik hou van Beethoven, Mozart, Schubert,

van auto- en motorrijden (Yamaha FJR1300), van digitale fotografie en van mijn computer

 

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 3demail